Kdo jsem

MUDr. Martin Zulák

Věřím ve spojení západní i alternativní medicíny. Věřím v to, že každý může být zdravý, když si to dovolí. Opustil jsem zdravotnický systém a pracuji pro zdraví klienta.

Péči o člověka beru komplexně. Celostní medicína pro mě znamená spojení těla – emocí – mysli – ducha. Pokud jsou všechny složky v rovnováze člověk zažívá spokojenost, blaženost a přirozeně je zdravý. Je ve své autenticitě, rozumí svým pocitům, svému tělu.

V takovém případě není choroba nutná. Nemoc beru jako signál, který je potřeba rozluštit. Všechny nemoci pramení z duchovních příčin. Je pouze na nás, jak daleko v nalézání příčin nemoci půjdeme. Pracuji s psychosomatikou, kdy každá nemoc jsou nezpracované emoce, myšlenky a trauma. Každá bytost má zažívat vnitřní klid, harmonii a spojení s ostatními.

Na úrovni těla lidem radím, jak o sebe pečovat na podkladě východní medicíny. Každý má svou individuální konstituci a jednoduše řečeno, pokud je člověk chladné konstituce je jeho úkolem se v životě ohřívat. Kdo je jaký typ a jak se dostat do rovnováhy na úrovni těla probíráme na konzultacích nebo v online kurzu.